ЛЕД сијалица G4

70 ден

LED Сијалица: 12 Volti
Моќност: 1.6 Wati
Осветлување: 150 Lumen
Топло-бела светлина 2700К

Категорија:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛЕД сијалица G4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *