ЛЕД сијалица GU10 / 3W

60 ден

LED Сијалица: 220-230 Volti
Тип на грло: GU10
Моќност: 3 Wati
Осветлување: 240 Lumen
Неутрално-бела светлина: 4000К

Категорија:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛЕД сијалица GU10 / 3W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *