Сијалица LED – GU10

120 ден150 ден

Модел: LED Сијалица
Моќност: 5W / 8W
Тип грло: GU10
Топло/Ладно бела: 2700К/6400К
Осветлување: 500Lm / 800Lm
Век на Траење:  > 20,000h
Димензии (Д х Ш): 54/64 x 50 mm

SKU: Не е достапно Категорија: Ознаки ,

Опис на производот

GU10 – SMD

Дополнителни информации

Моќност

5 Wati, 8 Wati

Боја на Светлина

Топло Бела (2700К), Ладно Бела (6400К)