Сијалица Оган LED – E14

115 ден

Модел: LED Сијалица Оган
Моќност: 6W
Тип грло: E14
Топло/Ладно бела: 2700К/6400К
Осветлување: 470Lm
Век на Траење:  > 20,000h
Димензии (Д х Ш): 133 x 37 mm
Шифра: C37-6W-PA-02

SKU: Не е достапно Категорија: Ознаки ,

Опис на производот

C37-6W-PA-02

Дополнителни информации

Боја на Светлина

Ладно-бела (6400К), Топло-бела (2700К)