Sale!

Лустер. тип 5818

650 ден2.700 ден

Висечки лустер со 5 и 3 светилки

Ѕиден лустер со 1 светилка

 

Избриши
SKU: N/A Категорија:

Опис на производот

Дополнителни информации

Бр.Светилки

6, 3, 1